IIR scoort zeer goed in CEDEO klanttevredenheid onderzoek
Er zijn in Nederland naar schatting ruim 8.500 opleidingsinstituten die een veelvoud aan maatwerk en open trainingen aanbieden. CEDEO voert regelmatig klanttevredenheidonderzoeken uit. Zo houdt zij zicht of de instituten aantoonbaar naar tevredenheid trainingen hebben verzorgd.
CEDEO heeft in juni 2019 een marktonderzoek uitgevoerd onder klanten van IIR. Net zoals voorgaande keren waren de resultaten zeer goed. Onze klanten geven IIR op basis van klanttevredenheid een score van 97,9% voor open rooster trainingen en 94,3% voor InCompany trainingen. In dit onderzoek zijn alle opdrachtgevers en deelnemers zeer positief over hun ervaring met IIR.
Hieronder enkele citaten van geïnterviewden:
We zijn blij met deze prachtige complimenten, zowel voor onze trainers als voor onze medewerkers. We willen alle klanten die hun medewerking hebben verleend aan dit onderzoek van harte bedanken. We gaan ons uiterste best doen om het hoge niveau van onze dienstverlening te handhaven.
Meer weten over het CEDEO onderzoek? Kijk op www.cedeo.nl
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van al het nieuws.
Selecteer uw interessegebieden